Solspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, s k solspegel, 1900-talets andra hälft, bronserad, diameter ca 45 cm

Lagning, slitage

780302

2020-06-10