Bernt Karlsson Gusum vägglampor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNT KARLSSON, VÄGGLAMPOR, 1 par, Gusum, mässing, signerade BK och daterade 1995, höjd ca 19 cm, bredd 7

Bruksslitage

780305

2020-06-08