Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 6 st, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, skulpterad dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, sitsar med fläckar

780306

2020-06-10