Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
100 EUR
LARS HOLMSTRÖM (1949-) "Horisontal serie I", signerad samt daterad -86, serigrafi V/V, 50x80 cm
780320
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här