Lars Holmström serigrafi
Klubbat för:
30 EUR
Arviointi
100 EUR
Kuvaus
LARS HOLMSTRÖM (1949-) "Horisontal serie I", signerad samt daterad -86, serigrafi V/V, 50x80 cm
Kuntoraportti
780320
Päivämäärä:
2020-06-07