Lars Holmström serigrafi

Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Arviointi

100 EUR

Kuvaus

LARS HOLMSTRÖM (1949-) "Horisontal serie I", signerad samt daterad -86, serigrafi V/V, 50x80 cm

Kuntoraportti

780320

Päivämäärä:

2020-06-07