Lasse Marttinen oljemålning

Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

LASSE MARTTINEN (1926-2007): Från Salutorget, signerad samt daterad -86, olja på duk, ca 50x45 cm

780321

2020-06-07