Bricka bemålad plåt

Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, bemålad plåt, dekor med blommor, signerad och daterad Eva Siwertz 1966, ca 71x52 cm

Bruksslitage

780332

2020-06-08