Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, omkring 1900-talets mitt, massiv teak, hurts med lådor och utdragbar skiva, höjd ca 76, 195x95 cm
Bruksslitage
780334
2020-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här