Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Lilla Salen", soffbord, modellen formgiven 1953, benställning av björk, skiva fanerad med rutmönster i björk, brännmärkt CM, höjd 60, 115 x 61 cm
Obetydligt slitage
780359
2020-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här