Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
NILS ROTH, "Wienna", karmstolar, ett par, Dux 1970-/80-tal, stomme av skiktlimmad bok, rottingklädd rygg, dynor av brunt läder märkta Dux, sitthöjd 46 cm
Slitage, någon obetydlig skada på rottingen
780361
2020-06-08