Carl Fredrik Reuterswärd etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016):"Gullivers resa", etsning, monogramsignerad CFR och numrerad 67/90, bladmått ca 83x65, bildmått 41,5x29 cm

780374

2020-06-07