Bokskåp 1940/50-tal

Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal
Bokskåp 1940/50-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1940/50-tal, furu, nyckelbussning i vitmetall, höjd ca 218, 104x32 cm

Sockel m senare bemålning, slitage, ytskador

780375

2020-06-07