Per Enoksson färgetsning

Per Enoksson färgetsning
Per Enoksson färgetsning
Per Enoksson färgetsning
Per Enoksson färgetsning
Per Enoksson färgetsning
Per Enoksson färgetsning
Per Enoksson färgetsning
Per Enoksson färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ENOKSSON (född 1965): "Knut och Marilyn",
färgetsning, signerad och daterad Per Enoksson -03, numrerad 3/35, bladmått ca 76x96, bildmått 54x72 cm

780378

2020-06-07