Bert Håge Häverö litografi
Closed
2020-06-14
780380
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) "Norrtelje", signerad samt numrerad 156/360, ca 38x52,5 cm, ej ramad