Rökbord 1900-talets början
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RÖKBORD, 1900-talets början, svartlackerat delvis genombrutet underrede, med dekor av drakhuvuden i mässing, bricka i mässing med dekor av bl a bambu, krysantemum, höjd ca 73, brickans diameter 56 cm
Smärre ytskador
780383
2020-06-07