Rökbord 1900-talets början

Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början
Rökbord 1900-talets början

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖKBORD, 1900-talets början, svartlackerat delvis genombrutet underrede, med dekor av drakhuvuden i mässing, bricka i mässing med dekor av bl a bambu, krysantemum, höjd ca 73, brickans diameter 56 cm

Smärre ytskador

780383

2020-06-07