Olav Christopher Jenssen monotypi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): Utan titel, signerad och daterad Olav Christopher Jenssen Helsingborg 6/7 August 2011, monotypi, bladmått ca 112x77, bildmått 49x58 cm

780387

2020-06-07