Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, windsormodell, stomme i björk, lös sittdyna i randig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, ytskador

780390

2020-06-07