Konsolbord gustavianskt Stockholmsarbete
Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KONSOLBORD, med marmorskiva, gustavianskt Stockholmsarbete, träskuren dekor, senare bronserad, höjd ca 81, 90x49 cm
Skiva med lagning och avslag, stomme med skador, lagningar, slitage
780394
2020-06-18