Carl Malmsten Haga

Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga
Carl Malmsten Haga

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Haga", sideboard, Art-Deco, Nordiska Kompaniet, 1920-tal, björk med intarsiadekor, svärtat underrede, brickmärkt, höjd 88, 151x51,5 cm

Slitage

780405

2020-06-07