Tebord rokokostil 1800-tal

Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal
Tebord rokokostil 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEBORD, rokokostil, 1800-tal, kakelplattor, senare bemålning, ben med avslautande claw and ball, höjd ca 74, 85x61 cm

Plattor med krackeleringar, skador, stomme med slitage, märken

780430

2020-06-18