Hasse Karlsson

Hasse Karlsson
Hasse Karlsson
Hasse Karlsson
Hasse Karlsson

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HASSE KARLSSON (född 1953): "Hönshuset", signerad och daterad -90, akvarell, ca 52x75 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

780435

2020-06-14