Bord med marmorskiva rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, med marmorskiva, rokokostil 1800-tal, låda i sarg, senare bemålning, höjd ca 73, 90x66 cm

Renoverat, kompletterat, slitage, märken

780442

2020-06-18