Serveringsbricka samt sockerskål nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSBRICKA, SOCKERSKÅL, 2 dlr, nysilver, bricka med genombruten sarg, ca 57x38 cm, sockerskål höjd ca 23 cm

Repor, slitage, gravyr

780460

2020-06-18