Färglitografi, oidentifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ODENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, motiv utgörs av man vid lyktstolpe i blåst, numrerad 181/192, signerad samt daterad - 87, bladmått ca 80x57 cm

Ej examinerad ur ram

780461

2020-06-08