Blomsterstilleben oljemålning
2020-06-08
780463
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Engelmann Köln, olja på duk, oval form, ca 40x56 cm