Kvinnoporträtt 1874 pastell

Kvinnoporträtt 1874 pastell
Kvinnoporträtt 1874 pastell
Kvinnoporträtt 1874 pastell
Kvinnoporträtt 1874 pastell
Kvinnoporträtt 1874 pastell
Kvinnoporträtt 1874 pastell
Kvinnoporträtt 1874 pastell
Kvinnoporträtt 1874 pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Kvinnoporträtt, otydlig signering, daterad 1874, pastell, ca 40x32 cm

780468

2020-06-18