Buffé skänk

Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk
Buffé skänk

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFÉ, 1930-tal, art deco, bonad björk samt skåpdörrar med fanér i riopalisander, invändigt med lådor och hyllplan, beslag i svärtad mässing, höjd c 76, 146x48 cm, nyckel finns

Bruksslitage

780478

2020-06-08