Väggur Gustaviansk stil

Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGUR, gustaviansk stil, urtavlan märkt Rob. Engström Stockholm, förgyllt, 1900-tal, ca 93x49 cm
Nyckel finns

Renoverad och kompletterad.

780479

2020-06-07