Matta jugend
Valmis
2020-06-07
780480
| Korkein tarjous | 12 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
MATTA, 1900-talets början, jugend, shagg, geometriskt mönster och stiliserade blommor, ca 430x330 cm
Ställvist slitage