Matta jugend

Matta jugend
Matta jugend
Matta jugend
Matta jugend

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, 1900-talets början, jugend, shagg, geometriskt mönster och stiliserade blommor, ca 430x330 cm

Ställvist slitage

780480

2020-06-07