Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERNST, Max (Tyskland 1891-1976): ur Aux Petits Agneaux (blad XI), 1971, signerad Max Ernst, 26/101, färglitografi, 23x18 cm
Litteratur: Spies/Leppien 196:XI
780491
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här