Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST, Max (Tyskland 1891-1976): ur Aux Petits Agneaux (blad XI), 1971, signerad Max Ernst, 26/101, färglitografi, 23x18 cm

Litteratur: Spies/Leppien 196:XI

780491

2020-06-07