ESTER "ESSE" TORBORG OTTOSDOTTER LINDBERG

ESTER
ESTER
ESTER
ESTER
ESTER
ESTER

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTER "ESSE" TORBORG OTTOSDOTTER-LINDBERG (1900-1962): "Tjärnen, Bohuslän", signerad och daterad Ottosdotter -44, olja på duk, ca 56x45 cm

780499

2020-06-08