Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, ca 1930-tal, rödlackerad plåt samt opalglas, detaljer i mässing, höjd ca 50, diameter 25 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage,

780501

2020-06-08