Caféstolar 4 st

Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st
Caféstolar 4 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAFÉSTOLAR, 4 st, rotting, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage, smärre skador

780528

2020-06-07