Stol samt Pall

Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall
Stol samt Pall

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL samt PALL, ca 1940-tal, höj och sänkbara, stolen i ek samt lackerad metall, pall i björk

Bruksslitage

780553

2020-06-08