Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1970-tal, möjligen Italien, lösa plymårer klädda i zebramönstrad textil, längd 188 cm

Bruksslitage, fläckar

780555

2020-06-07