Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones
Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Keith Richards & Ronnie Wood, The Rolling Stones, "Tour of The Americas", Los Angeles, 9 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Oramat fotografi
780576
2020-06-10