Kortskrin silver

Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver
Kortskrin silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, silver, inredd med fack för kortlekar och markerskålar, stämplad GAB 1935, H ca 3,5 cm, ca 16,5x18,5 cm

Skador: märken, bucklor, repor

780580

2020-06-08