Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SILVERFÖREMÅL, 13 dlr, bägare nålfat mm, kontrollstämplar, bruttovikt ca 876 gram, nettovikt exkl golfpris samt skohorn ca 526 gram
Slitage, märken och repor, gravyrer
780582
2020-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här