Samling silverföremål

Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SILVERFÖREMÅL, 13 dlr, bägare nålfat mm, kontrollstämplar, bruttovikt ca 876 gram, nettovikt exkl golfpris samt skohorn ca 526 gram

Slitage, märken och repor, gravyrer

780582

2020-06-08