3 Orientaliska knivar

3 Orientaliska knivar
3 Orientaliska knivar
3 Orientaliska knivar
3 Orientaliska knivar
3 Orientaliska knivar
3 Orientaliska knivar
3 Orientaliska knivar
3 Orientaliska knivar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNIVAR, 3 st, orientaliska, 1900-tal, L ca 25 - 41 cm

Skador: Slitage, bucklor

780583

2020-06-08