Samling leksakssoldater mm

Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm
Samling leksakssoldater mm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSSOLDATER, plast, tenn mm, bl a Lineol och Tipple-Topple, H ca 2 - 10 cm

Skador: slitage, brutna och avbrutna delar, ej kompletta figurer

780586

2020-06-08