Ed Finnell föreställande Mick Jagger
Klubbat för:
750 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles, 11 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 40.5x50.5 cm
Oramat fotografi
780589
2020-06-10