Vaser 1 par glas
Valmis
2020-06-08
780596
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, 1900-talets början, vitt opalglas, bemålade med blomsterdekor, höjd ca 40 cm
Åldersrelaterat slitage, smärre repor, ytlig nedsmutsning