Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young and Crazy Horse, "Fall Tour", Los Angeles, 4 Novemer 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 15/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50.8x40.6 cm

Oramat fotografi

780603

2020-06-14