Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger
Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles, 13 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 24/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40.6x50.8 cm
Oramat fotografi
780609
2020-06-14