Gavlar till trädgårdssoffa

Gavlar till trädgårdssoffa
Gavlar till trädgårdssoffa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSSOFFA, 1 par, 1900-talets första hälft, grönmålad gjutjärn, längd 70, höjd 77 cm.

Slitage efter utomhusbruk. Senare målning.

780617

2020-06-10