Skrivbord England
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, omkring mitten av 1900-talet, England, lösa hurtsar, stomme betsad granträ, skiva delvis beklätt med läder, präglad bård i guldfärg, mässingsbeslag, höjd 76, 155x88 cm, nyckel finns
bruksslitage
780626
2020-06-08