Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG MORLAND (1763-1804): tillskriven, kvinna som matar åsna, olja på duk, osignerad, ca 41x31 cm
Fernissad duk
780634
2020-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här